PIAA District II
| Committee | District Champions
 2007 District II AA Boys Varsity Cross Country Results  
DISTRICT II AA BOYS 5K

DISTRICT II AA BOYS 5K

Scranton, PA

Oct. 24, 2007


Results by runhigh.com

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual or team.

Qualifiers shown in red.

PLACE  TEAM                  POINTS  PLACES OF FINISHERS              AVG. TIME    SPREAD

  1   Scranton Prep            59    2    7    9   17   24   29   31   18:00        51
  2   Holy Redeemer            75    1   10   11   13   40   46   57   18:02      1:51
  3   Elk Lake Hs             108    5   14   19   28   42   56   83   18:20      1:20
  4   Holy Cross              125    3   16   20   27   59   96  115   18:29      2:06
  5   Dunmore                 138    8   22   34   35   39   47   48   18:35      1:13
  6   Wyoming Seminary        232   12   32   43   72   73   79   87   19:20      2:25
  7   Wyoming Area            251   21   30   36   78   86  106  123   19:27      2:39
  8   Northwest Area          254   25   44   49   67   69   99  111   19:30      1:46
  9   Lake-Lehman             288   15   37   52   74  110  129        19:41      3:29
 10   Mid Valley              290    4   51   53   54  128             19:51      5:11
 11   Riverside               297   18   23   61   94  101  122  141   19:43      3:04
 12   Hanover Area            304   33   62   64   65   80   93  107   19:52      1:57
 13   Valley View             310    6   41   76   82  105  126  132   19:52      3:27
 14   Lackawanna Trail        358   45   68   75   81   89   92  121   20:17      1:38
 15   Lakeland                381   26   60   84  103  108  134        20:23      2:54
 16   Montrose                393   55   70   77   91  100  104  125   20:30      1:33
 17   Forest City Regional    440   50   71   98  102  119  130        20:50      2:42
 18   Susquehanna Community   447   38   66   95  109  139             22:09     10:15
 19   Blue Ridge              473   63   85   97  112  116  118        21:03      2:00
 20   G A R                   556   88   90  120  127  131  135  136   21:58      2:22
 21   Carbondale Area         581   58  117  124  140  142             25:19     12:35
 22   Mmi Prep                635  113  114  133  137  138             23:35      4:17

INCOMPLETE TEAMS:
Greater Nanticoke
Mountain View

Individuals


1. Scranton Prep
    2  Peter Frein, Jr             17:41    5:42
    7  Sam Kuchwara, So            17:49    5:45
    9  Leo Walsh, So               17:51    5:45
   17  Arjunan Gnanendran, Jr      18:06    5:50
   24  Chris Cummings, Sr          18:32    5:58
   29  Pj Wasilchak, Sr            18:41    6:02
   31  Jj Nicastro, Sr             18:47    6:03
Time = 1:29:57     Places = 59


2. Holy Redeemer
    1  Alec Richardson, Sr         17:12    5:33
   10  Joe Hickey, So              17:57    5:47
   11  David Levandowski, So       17:58    5:48
   13  Adam Karwaski, Jr           18:00    5:48
   40  Kenny Roman, Sr             19:03    6:08
   46  Andrew Capaci, Jr           19:18    6:13
   57  Chris Cavanaugh, So         19:42    6:21
Time = 1:30:07     Places = 75


3. Elk Lake Hs
    5  Ryne Carney, Jr             17:46    5:44
   14  Brent Salsman, Jr           18:02    5:49
   19  Tyler Williams, So          18:08    5:51
   28  Bryan Grosvenor, Fr         18:38    6:01
   42  Cory Benscoter, Sr          19:05    6:09
   56  Keaton Bennett, So          19:42    6:21
   83  Phil Trowbridge, Jr         20:49    6:43
Time = 1:31:37     Places = 108

4. Holy Cross
    3  Alex Zigmont, Sr            17:44    5:43
   16  Jermey Evans, Sr            18:03    5:49
   20  Jason Bohenek, Sr           18:09    5:51
   27  Shane Holcomb, So           18:36    6:00
   59  Kurt Kensel, Jr             19:50    6:24
   96  Paul Carouso, So            21:06    6:48
  115  Robert Furcon, Jr           21:53    7:03
Time = 1:32:21     Places = 125

5. Dunmore
    8  Kerry Maloney, Sr           17:50    5:45
   22  Brian Connors, So           18:21    5:55
   34  Austin Burling, Fr          18:50    6:04
   35  Corey Sohns, So             18:51    6:05
   39  Dylan Dietz, Jr             19:02    6:08
   47  Charles Bryant, So          19:19    6:14
   48  Tucker Connors, Sr          19:20    6:14
Time = 1:32:53     Places = 138

6. Wyoming Seminary
   12  Tyler Brown, Jr             17:58    5:48
   32  Sean Dickinson, Jr          18:47    6:03
   43  Myles Bock, Jr              19:08    6:10
   72  Jerry McFadden, Sr          20:23    6:34
   73  Ben Bell, Sr                20:23    6:34
   79  Zach Harvey, Fr             20:37    6:39
   87  Jason Young, Sr             20:51    6:43
Time = 1:36:38     Places = 232

7. Wyoming Area
   21  Chris Hromek, Fr            18:12    5:52
   30  Jacob Schultz, So           18:44    6:03
   36  Josh Krall, So              18:53    6:05
   78  Andrew Charney, So          20:33    6:38
   86  George Race, Jr             20:51    6:43
  106  Michael O'Malley, So        21:15    6:51
  123  Michael Carmody, Sr         22:33    7:16
Time = 1:37:11     Places = 251

8. Northwest Area
   25  Alex Stola, Sr              18:32    5:59
   44  Luke Shillington, Sr        19:14    6:12
   49  Tyler Angeli, So            19:23    6:15
   67  Tim Shepherd, So            20:02    6:28
   69  Sean Wolfe, So              20:17    6:32
   99  Kevin Karwoski, Sr          21:08    6:49
  111  Kevin Bau, So               21:32    6:57
Time = 1:37:26     Places = 254

9. Lake-Lehman
   15  Mike Ryan, Jr               18:02    5:49
   37  Carson Baker, So            18:55    6:06
   52  Justin Mazer, Sr            19:32    6:18
   74  Adam Harry, Jr              20:24    6:35
  110  Neil Dierolf, Sr            21:31    6:56
  129  Jason Neare, Sr             23:04    7:26
Time = 1:38:22     Places = 288

10. Mid Valley
    4  Matt Skrobiszewski, Jr      17:45    5:43
   51  John Lubeck, So             19:24    6:15
   53  Zack Calvert, Sr            19:35    6:19
   54  Joe Kranick, Sr             19:35    6:19
  128  Tj Maro, Jr                 22:55    7:23
Time = 1:39:12     Places = 290

11. Riverside
   18  Ken Burdick, Jr             18:07    5:50
   23  Brent Lane, Jr              18:26    5:57
   61  Adam Loprete, Jr            19:53    6:25
   94  Uday Patel, Sr              21:00    6:46
  101  Ray Rodriquez, Jr           21:10    6:49
  122  Kyle Day, Jr                22:18    7:12
  141  Jim Armillay, Sr            31:59   10:19
Time = 1:38:34     Places = 297

12. Hanover Area
   33  John Gibbons, Jr            18:48    6:04
   62  Tim Kopiak, Sr              19:54    6:25
   64  Scott McFadden, So          19:56    6:26
   65  Darian McGovern, So         19:57    6:26
   80  Andy Garcia, So             20:44    6:41
   93  Scott Jamieson, Jr          20:58    6:46
  107  Christian Flis, Sr          21:17    6:52
Time = 1:39:16     Places = 304

13. Valley View
    6  Jordan Siddons, Fr          17:48    5:44
   41  Wes Karoscik, Sr            19:05    6:09
   76  Karl Pfeiffenberger, Sr     20:26    6:35
   82  Cory Furdock, Jr            20:47    6:42
  105  J J. Mellow, Jr             21:14    6:51
  126  Jeremiah Zimmerman, Sr      22:43    7:20
  132  Karoscik Owen, So           23:45    7:40
Time = 1:39:18     Places = 310

14. Lackawanna Trail
   45  Kyle Kozlansky, Jr          19:14    6:12
   68  Ryan Swingle, Jr            20:07    6:29
   75  Justin Clarke, Fr           20:25    6:35
   81  Alex Barbolish, Fr          20:45    6:42
   89  Dom Rosiak, Sr              20:52    6:44
   92  Colin Farrell, Jr           20:57    6:45
  121  Michael Lavelle, Jr         22:18    7:11
Time = 1:41:22     Places = 358

15. Lakeland
   26  Matt Kugler, Jr             18:33    5:59
   60  Ryan Arthur, Sr             19:50    6:24
   84  Tyler Bednash, Fr           20:50    6:43
  103  Stephen Skierski, Fr        21:12    6:50
  108  Jeremy Virbitsky, Jr        21:27    6:55
  134  Bryant Hughes, Sr           24:05    7:46
Time = 1:41:51     Places = 381

16. Montrose
   55  Jimmy Baker, So             19:36    6:19
   70  Chase Devine, Sr            20:22    6:34
   77  Chris Stevens, So           20:29    6:36
   91  Ben Link, Sr                20:55    6:45
  100  Tom Jordan, Fr              21:09    6:49
  104  Chris Preston, Fr           21:14    6:51
  125  Floyd Beamer, Sr            22:35    7:17
Time = 1:42:29     Places = 393

17. Forest City Regional
   50  Kent Corey, Sr              19:24    6:15
   71  Kyle Stark, Sr              20:23    6:34
   98  Chris Ogozaly, So           21:08    6:49
  102  Mike Kubas, Jr              21:11    6:50
  119  Joseph Terry, Jr            22:06    7:08
  130  Andy Wildenberg, Jr         23:06    7:27
Time = 1:44:10     Places = 440

18. Susquehanna Community
   38  Connor Freitag, Jr          19:02    6:08
   66  Dylon Beamer, Jr            19:58    6:26
   95  David Vales, Fr             21:02    6:47
  109  Justin Lee, Jr              21:30    6:56
  139  Scott Cordner, Fr           29:16    9:26
Time = 1:50:45     Places = 447

19. Blue Ridge
   63  Jordan Green, Jr            19:54    6:25
   85  Kenny Seamans, So           20:50    6:43
   97  John Zawiski, Jr            21:06    6:48
  112  Zach Mansfield, Jr          21:33    6:57
  116  Zack Knott, Sr              21:54    7:04
  118  Roger Morrison, Jr          22:04    7:07
Time = 1:45:15     Places = 473

20. G A R
   88  Joseph Prendis, Fr          20:51    6:43
   90  Steven McCann, Fr           20:55    6:45
  120  Thomas Davis, So            22:08    7:08
  127  Barrow Andrew, Fr           22:45    7:20
  131  Taras P'Yanyk, Sr           23:13    7:29
  135  Kevin Doung, Jr             24:14    7:49
  136  Rob Bachman, Jr             24:26    7:53
Time = 1:49:50     Places = 556

21. Carbondale Area
   58  Jake Bucklaw, Jr            19:49    6:23
  117  Peter Davis, Jr             21:55    7:04
  124  Mike Bucklaw, Jr            22:35    7:17
  140  Doug Blair, Jr              29:52    9:38
  142  David Bury, Jr              32:24   10:27
Time = 2:06:33     Places = 581

22. Mmi Prep
  113  Dan Migatulski, Jr          21:46    7:01
  114  Aaron Meijer, Jr            21:48    7:02
  133  Dan Plavin, Fr              23:52    7:42
  137  Matt Dzurishin, Jr          24:28    7:53
  138  Jason Dematt, Fr            26:03    8:24
Time = 1:57:55     Places = 635
Top

        TEAM                                  1M        FINAL
 PLACE SCORE           FINISHER              TIME        TIME      PACE        TEAM

    1     1  Alec Richardson, Sr              5:24    17:12    5:33  Holy Redeemer
    2     2  Peter Frein, Jr                  5:24    17:41    5:42  Scranton Prep
    3     3  Alex Zigmont, Sr                 5:31    17:44    5:43  Holy Cross
    4     4  Matt Skrobiszewski, Jr           5:26    17:45    5:43  Mid Valley
    5     5  Ryne Carney, Jr                  5:25    17:46    5:44  Elk Lake Hs
    6     6  Jordan Siddons, Fr               5:31    17:48    5:44  Valley View
    7     7  Sam Kuchwara, So                 5:34    17:49    5:45  Scranton Prep
    8     8  Kerry Maloney, Sr                5:30    17:50    5:45  Dunmore
    9     9  Leo Walsh, So                    5:37    17:51    5:45  Scranton Prep
   10    10  Joe Hickey, So                   5:32    17:57    5:47  Holy Redeemer
   11    11  David Levandowski, So            5:36    17:58    5:48  Holy Redeemer
   12    12  Tyler Brown, Jr                  5:28    17:58    5:48  Wyoming Seminary
   13    13  Adam Karwaski, Jr                5:27    18:00    5:48  Holy Redeemer
   14    14  Brent Salsman, Jr                5:25    18:02    5:49  Elk Lake Hs
   15    15  Mike Ryan, Jr                    5:26    18:02    5:49  Lake-Lehman
   16    16  Jermey Evans, Sr                 5:30    18:03    5:49  Holy Cross
   17    17  Arjunan Gnanendran, Jr           5:25    18:06    5:50  Scranton Prep
   18    18  Ken Burdick, Jr                  5:30    18:07    5:50  Riverside
   19    19  Tyler Williams, So               5:28    18:08    5:51  Elk Lake Hs
   20    20  Jason Bohenek, Sr                5:30    18:09    5:51  Holy Cross
   21    21  Chris Hromek, Fr                 5:32    18:12    5:52  Wyoming Area
   22    22  Brian Connors, So                5:37    18:21    5:55  Dunmore
   23    23  Brent Lane, Jr                   5:31    18:26    5:57  Riverside
   24    24  Chris Cummings, Sr               5:36    18:32    5:58  Scranton Prep
   25    25  Alex Stola, Sr                   5:37    18:32    5:59  Northwest Area
   26    26  Matt Kugler, Jr                  5:39    18:33    5:59  Lakeland

Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | Top

27 27 Shane Holcomb, So 5:43 18:36 6:00 Holy Cross 28 28 Bryan Grosvenor, Fr 5:40 18:38 6:01 Elk Lake Hs 29 29 Pj Wasilchak, Sr 5:26 18:41 6:02 Scranton Prep 30 30 Jacob Schultz, So 5:32 18:44 6:03 Wyoming Area 31 31 Jj Nicastro, Sr 5:38 18:47 6:03 Scranton Prep 32 32 Sean Dickinson, Jr 5:44 18:47 6:03 Wyoming Seminary 33 33 John Gibbons, Jr 5:26 18:48 6:04 Hanover Area 34 34 Austin Burling, Fr 5:41 18:50 6:04 Dunmore 35 35 Corey Sohns, So 5:40 18:51 6:05 Dunmore 36 36 Josh Krall, So 5:33 18:53 6:05 Wyoming Area 37 37 Carson Baker, So 5:35 18:55 6:06 Lake-Lehman 38 38 Connor Freitag, Jr 5:35 19:02 6:08 Susquehanna Community 39 39 Dylan Dietz, Jr 5:42 19:02 6:08 Dunmore 40 40 Kenny Roman, Sr 5:43 19:03 6:08 Holy Redeemer 41 41 Wes Karoscik, Sr 5:50 19:05 6:09 Valley View 42 42 Cory Benscoter, Sr 5:44 19:05 6:09 Elk Lake Hs 43 43 Myles Bock, Jr 5:45 19:08 6:10 Wyoming Seminary 44 44 Luke Shillington, Sr 5:51 19:14 6:12 Northwest Area 45 45 Kyle Kozlansky, Jr 5:50 19:14 6:12 Lackawanna Trail 46 46 Andrew Capaci, Jr 5:38 19:18 6:13 Holy Redeemer 47 47 Charles Bryant, So 5:43 19:19 6:14 Dunmore 48 48 Tucker Connors, Sr 5:43 19:20 6:14 Dunmore 49 49 Tyler Angeli, So 5:54 19:23 6:15 Northwest Area 50 50 Kent Corey, Sr 5:45 19:24 6:15 Forest City Regional 51 51 John Lubeck, So 5:43 19:24 6:15 Mid Valley 52 52 Justin Mazer, Sr 5:58 19:32 6:18 Lake-Lehman 53 53 Zack Calvert, Sr 6:04 19:35 6:19 Mid Valley 54 54 Joe Kranick, Sr 5:49 19:35 6:19 Mid Valley 55 55 Jimmy Baker, So 5:41 19:36 6:19 Montrose 56 56 Keaton Bennett, So 5:57 19:42 6:21 Elk Lake Hs 57 57 Chris Cavanaugh, So 6:01 19:42 6:21 Holy Redeemer 58 58 Jake Bucklaw, Jr 5:36 19:49 6:23 Carbondale Area 59 59 Kurt Kensel, Jr 5:46 19:50 6:24 Holy Cross 60 60 Ryan Arthur, Sr 5:54 19:50 6:24 Lakeland 61 61 Adam Loprete, Jr 6:05 19:53 6:25 Riverside 62 62 Tim Kopiak, Sr 5:52 19:54 6:25 Hanover Area 63 63 Jordan Green, Jr 6:01 19:54 6:25 Blue Ridge 64 64 Scott McFadden, So 5:57 19:56 6:26 Hanover Area 65 65 Darian McGovern, So 6:02 19:57 6:26 Hanover Area 66 66 Dylon Beamer, Jr 5:59 19:58 6:26 Susquehanna Community 67 67 Tim Shepherd, So 5:49 20:02 6:28 Northwest Area 68 68 Ryan Swingle, Jr 5:52 20:07 6:29 Lackawanna Trail 69 69 Sean Wolfe, So 5:55 20:17 6:32 Northwest Area 70 70 Chase Devine, Sr 5:44 20:22 6:34 Montrose 71 71 Kyle Stark, Sr 6:12 20:23 6:34 Forest City Regional 72 72 Jerry McFadden, Sr 6:07 20:23 6:34 Wyoming Seminary 73 73 Ben Bell, Sr 6:10 20:23 6:34 Wyoming Seminary 74 74 Adam Harry, Jr 6:14 20:24 6:35 Lake-Lehman 75 75 Justin Clarke, Fr 6:17 20:25 6:35 Lackawanna Trail 76 76 Karl Pfeiffenberger, Sr 6:08 20:26 6:35 Valley View 77 77 Chris Stevens, So 6:13 20:29 6:36 Montrose 78 78 Andrew Charney, So 6:03 20:33 6:38 Wyoming Area 79 79 Zach Harvey, Fr 6:10 20:37 6:39 Wyoming Seminary 80 80 Andy Garcia, So 6:06 20:44 6:41 Hanover Area 81 81 Alex Barbolish, Fr 6:17 20:45 6:42 Lackawanna Trail 82 82 Cory Furdock, Jr 6:33 20:47 6:42 Valley View 83 83 Phil Trowbridge, Jr 5:58 20:49 6:43 Elk Lake Hs 84 84 Tyler Bednash, Fr 6:25 20:50 6:43 Lakeland 85 85 Kenny Seamans, So 6:19 20:50 6:43 Blue Ridge 86 86 George Race, Jr 6:16 20:51 6:43 Wyoming Area 87 87 Jason Young, Sr 6:15 20:51 6:43 Wyoming Seminary 88 88 Joseph Prendis, Fr 6:05 20:51 6:43 G A R 89 89 Dom Rosiak, Sr 6:09 20:52 6:44 Lackawanna Trail 90 90 Steven McCann, Fr 6:20 20:55 6:45 G A R 91 91 Ben Link, Sr 6:20 20:55 6:45 Montrose 92 92 Colin Farrell, Jr 6:17 20:57 6:45 Lackawanna Trail 93 93 Scott Jamieson, Jr 6:03 20:58 6:46 Hanover Area 94 94 Uday Patel, Sr 6:15 21:00 6:46 Riverside 95 95 David Vales, Fr 6:22 21:02 6:47 Susquehanna Community 96 96 Paul Carouso, So 6:12 21:06 6:48 Holy Cross 97 97 John Zawiski, Jr 6:18 21:06 6:48 Blue Ridge 98 98 Chris Ogozaly, So 6:16 21:08 6:49 Forest City Regional 99 99 Kevin Karwoski, Sr 6:17 21:08 6:49 Northwest Area 100 100 Tom Jordan, Fr 6:21 21:09 6:49 Montrose 101 101 Ray Rodriquez, Jr 6:34 21:10 6:49 Riverside 102 102 Mike Kubas, Jr 6:22 21:11 6:50 Forest City Regional 103 103 Stephen Skierski, Fr 6:29 21:12 6:50 Lakeland 104 104 Chris Preston, Fr 6:10 21:14 6:51 Montrose 105 105 J J. Mellow, Jr 6:36 21:14 6:51 Valley View 106 106 Michael O'Malley, So 6:19 21:15 6:51 Wyoming Area 107 107 Christian Flis, Sr 6:02 21:17 6:52 Hanover Area 108 Brad Kavetski, Sr 6:20 21:23 6:54 Mountain View 109 108 Jeremy Virbitsky, Jr 6:22 21:27 6:55 Lakeland 110 109 Justin Lee, Jr 6:41 21:30 6:56 Susquehanna Community 111 110 Neil Dierolf, Sr 6:10 21:31 6:56 Lake-Lehman 112 111 Kevin Bau, So 6:34 21:32 6:57 Northwest Area 113 112 Zach Mansfield, Jr 6:21 21:33 6:57 Blue Ridge
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | Top

114 113 Dan Migatulski, Jr 6:38 21:46 7:01 Mmi Prep 115 114 Aaron Meijer, Jr 6:38 21:48 7:02 Mmi Prep 116 115 Robert Furcon, Jr 6:26 21:53 7:03 Holy Cross 117 116 Zack Knott, Sr 6:31 21:54 7:04 Blue Ridge 118 117 Peter Davis, Jr 6:31 21:55 7:04 Carbondale Area 119 118 Roger Morrison, Jr 6:27 22:04 7:07 Blue Ridge 120 119 Joseph Terry, Jr 6:43 22:06 7:08 Forest City Regional 121 120 Thomas Davis, So 6:37 22:08 7:08 G A R 122 121 Michael Lavelle, Jr 6:32 22:18 7:11 Lackawanna Trail 123 122 Kyle Day, Jr 6:45 22:18 7:12 Riverside 124 Brandon Noldy, So 6:25 22:18 7:12 Mountain View 125 123 Michael Carmody, Sr 6:49 22:33 7:16 Wyoming Area 126 124 Mike Bucklaw, Jr 6:21 22:35 7:17 Carbondale Area 127 125 Floyd Beamer, Sr 6:47 22:35 7:17 Montrose 128 126 Jeremiah Zimmerman, Sr 6:35 22:43 7:20 Valley View 129 127 Barrow Andrew, Fr 6:56 22:45 7:20 G A R 130 128 Tj Maro, Jr 6:36 22:55 7:23 Mid Valley 131 129 Jason Neare, Sr 6:56 23:04 7:26 Lake-Lehman 132 130 Andy Wildenberg, Jr 6:55 23:06 7:27 Forest City Regional 133 131 Taras P'Yanyk, Sr 6:56 23:13 7:29 G A R 134 Terry Acker, Jr 6:49 23:30 7:35 Greater Nanticoke 135 132 Karoscik Owen, So 7:17 23:45 7:40 Valley View 136 133 Dan Plavin, Fr 7:21 23:52 7:42 Mmi Prep 137 134 Bryant Hughes, Sr 7:12 24:05 7:46 Lakeland 138 135 Kevin Doung, Jr 7:07 24:14 7:49 G A R 139 Jai Morgan, Sr 7:13 24:21 7:51 Mountain View 140 136 Rob Bachman, Jr 6:51 24:26 7:53 G A R 141 137 Matt Dzurishin, Jr 7:08 24:28 7:53 Mmi Prep 142 Ryan Steber, Fr 7:11 24:30 7:54 Greater Nanticoke
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | Top

143 Luke Domulevicz, Fr 7:35 25:57 8:22 Greater Nanticoke 144 138 Jason Dematt, Fr 7:51 26:03 8:24 Mmi Prep 145 Alex Passetti, Fr 8:00 26:36 8:35 Greater Nanticoke
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | Top

146 139 Scott Cordner, Fr 8:43 29:16 9:26 Susquehanna Community 147 140 Doug Blair, Jr 8:58 29:52 9:38 Carbondale Area
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | Top

148 141 Jim Armillay, Sr 9:25 31:59 10:19 Riverside 149 142 David Bury, Jr 9:27 32:24 10:27 Carbondale Area 150 Ravi Figgles, So 9:28 33:58 10:57 Mountain View 21 finishers among Men 1 & Under 33 finishers among Men 2 - 2 54 finishers among Men 3 - 3 42 finishers among Men 4 - 4 150 male finishers 0 female finishers 150 total finishers
Top

Return to home page.


Last Updated Friday, October 26 2007 @ 10:27 PM EDT; 4,598 Hits View Printable Version